Hnedé Schody z bukového dreva

75,00

Hnedé schody tvorí 10 drevených hranolov veľkosti 1x1x20cm až 10x10x20 cm. Táto pomôcka patrí do pomôcok na rozvoj zrakového vnímania a rozlišovanie dimenzií predmetov rovnakého tvaru a rôznej hrúbky. Taktiež slúži na rozvoj motoriky, koordináciu pohybov, rozvoj koordinácie oko – ruka, trénovanie svalovej pamäti, vnímanie postupnosti, prípravu na matematiku, rozvoj samostatnosti, presnosti a logického myslenia.

Kategórie:

Popis

Výrobca: EDU Fun

· Kód produktu: EF91101

· EAN: 6221026911017

Rozmery: 10cm x 20cm x 10cm

Postup:

Najprv dieťaťu ukážeme ako môžeme hranoly nosiť – postojačky, alebo poležiačky. Dieťa nosí hranoly vždy obojručne, postupne ich prenáša z poličky a kladie neusporiadane na koberec. Prácu začíname s najhrubším hranolom, a postupne ich ukladáme do radu od najhrubšieho po najtenší. Práca s hranolmi končí ich uprataním naspäť do poličky.

Ďalšie možnosti práce s hnedými schodmi: staviame s hranolov vežu, hranoly staviame kombinovane stojato a ležato, staviame schody v opačnom poradí – od najtenšieho po najhrubší, môžeme ich kombinovať s ružovou vežou, alebo červenými tyčami, môžeme ich stavať so zavretými očami. V prípade, že staviame hranoly po ich výške, dieťa stavia len do svojej výšky. Zo slovnej zásoby u nich môžeme vysvetliť tieto slová: hrubý, tenký, hrubší ako, tenší ako, hrubý – hrubší – najhrubší, tenký – tenší – najtenší.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hnedé Schody z bukového dreva”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *